Łącznie

Prognoza na dziś

Twój IP:54.198.170.159

Święto Rodziny w przedszkolu w Porębie Spytkowskiej !

Przygotowania do święta trwały długo - dekoracje, upominki, wspólna zabawa - wszystko trzeba było bardzo dokładnie zaplanować!

Największe obawy sprawiała pogoda - ale okazało się, że nasi Milusińscy zawsze potrafią "załatwić" słoneczko. Po występach dzieci, odbył się Pokaz Talentów dzieci z rodzicami. Pomysł ten okazał się strzałem w DZIESIĄTKĘ! Wystąpienia były pomysłowe, pełne humoru i dystansu do siebie, za co gratulujemy i dziękujemy uczestnikom.

Po części artystycznej Pani dyrektor zaprosiła wszystkich do ogrodu na wspólne zabawy i poczęstunek. Atrakcji było sporo: animatorki dbały o świetną zabawę dzieci i ich rodziców. Było malowanie twarzy, zabawy z chustą , bieg w „Mega Spodniach”, konkurencje z nauczycielkami i rodzicami.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej środowiskowej uroczystości!

Spotkania pod hasłem "Święto Rodziny" - na stałe zostało już wpisane w życie naszego przedszkola. To doskonała okazja, aby dzieci zaprezentowały swoje uzdolnienia. Rodzice natomiast mają doskonałą okazję bliżej się poznać i zintegrować!

W przemiłej atmosferze minął dzień. Do zobaczenia za rok - zapewne będzie wiele atrakcji i doskonałej zabawy!

img 5167img 5211img 5255img 5249img 5233

Copyright © 2013. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.