Zakończenie roku przedszkolnego

Poranek czerwcowy słonkiem przystroił nasze przedszkole

My dziś ubrani świątecznie we wspólnym stajemy kole.

Dziś nasze twarze maleńkie ogarnia tęsknota i żal

Tak miło tutaj i pięknie ,lecz czeka nas inna dal

Nigdy nie zapomnimy jak dobrze było w tym kole,

Chociaż do szkoły idziemy –w sercu zostanie przedszkole.

21.czerwcca 2018r.w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego i pożegnanie starszaków.

Od samego rana w przedszkolu panował podniosły i trochę smutny nastrój. Pierwsi wystąpili starszaki w odświętnych, galowych strojach i biretach na głowach. Dostojnie i dumnie prezentowały swoje umiejętności  aktorskie i recytatorskie.

Następnie dzieci młodsze zaprezentowały krótki program  artystyczny na temat powitania wakacji.

Po przedstawieniach przyszedł czas na podziękowania dla rodziców zaangażowanych w pracę na rzecz przedszkola .Następnie pani dyrektor wręczyła  dzieciom dyplomy i nagrody.

Wszystkim dzieciom życzymy spokojnych i udanych wakacji, a 6-latkom sukcesóww szkole

Dziś żegnacie przedszkole na zawsze,

Piękne auta i wózki z lalkami.

Po wakacjach tornister na plecy,

I do szkoły pójdziecie z książkami.

POWODZENIA !!!

img 5327img 5335img 5340img 5348img 5369img 5392