ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

W naszym Przedszkolu 9 listopada 2018 roku obchodziliśmy 100-lecie Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji nauczyciele, dzieci, rodzice, personel przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień.

Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Uroczystość grupa starsza rozpoczęła od naszego tańca narodowego – poloneza. Podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały piosenki. Dumnie, przyjmując właściwą postawę na baczność”, odśpiewały też hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Występ przedszkolaków, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami. Po zakończeniu części artystycznej wszyscy wspólnie śpiewali pieśni patriotyczne.

IMG 5440IMG 5447IMG 5468  IMG 5510IMG 5523
Zobacz zdj
ęcia z uroczystości w naszej galerii !!!