Dokąd poszło zdrowie

Kolejne spotkanie z krakowskim teatrem „Skrzat”. Tym razem aktorzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie pt."DOKĄD POSZŁO ZDROWIE.....?"
Podczas przedstawienia bawiliśmy się wspaniale, nawet podpowiadaliśmy aktorom, czego nie należy robić, aby nie zachorować ;) Mieliśmy okazję poznać wesołego smoka, pieska- łakomczucha, zbója, który bał się zastrzyków oraz kibica, który zbyt wiele czasu spędzał przy komputerze. Jeden z bohaterów- zbój przekonał nas, że lekarz zawsze pomoże w chorobie, a zastrzyki to wcale nie jest taka straszna rzecz jak się wydaje ;) Jedno jest pewne, po tym przedstawieniu jeszcze bardziej postaramy się zadbać o nasze zdrowie i higienę osobistą. Będziemy również pamiętać o zdrowym odżywianiu i dostatecznym spędzaniu czasu na świeżym powietrzu!

20161121 11353720161121 11362920161121 115710