^Back To Top
Get Adobe Flash player

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Licznik odwiedzin

460423
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Łącznie
622
558
2457
2457
5614
8293
460423

Prognoza na dziś
888


Twój IP:54.198.246.164

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

Programy

Program Edukacji Antynikotynowej

1

Nasze przedszkole  przystąpiło do  realizacji  Programu Edukacji Antytytoniowej dla dzieci przedszkolnych ,, Czyste Powietrze wokół nas”.  Program realizowany jest przez dzieci 5 i 6-letnie w grupie II.
Edukacja antytytoniowa jest niezbędnym elementem wychowania zdrowotnego już od najmłodszych lat zważywszy na szczególnie  niekorzystne zjawisko biernego palenia. Przebywanie w środowisku zadymionym powoduje zmniejszoną odporność dziecka na infekcje, zaburzenia zachowania dziecka, częste występowanie zapalenia ucha środkowego, zaburzenia rozwoju psychoruchowego, zmniejszoną gotowość szkolną. Dlatego starajmy się aby środowisko w którym przebywają nasze dzieci, było czyste.

 

 

Kubusiowi Przyjaciele Natury

2

"Kubusiowi Przyjaciele Natury" program, którego celem jest popularyzacja ochrony przyrody wśród przedszkolaków , ich rodziców i nauczycieli, wzrost świadomości wśród dzieci odnośnie ochrony środowiska, a także uczenie dzieci kreatywnego myślenia - organizatorem programu jest firma TYMBARK.

 

Dyskusyjny Klub Książki

3

Spotkania w DKK są okazją do miłego spędzenia czasu, zapoznania dzieci z biblioteką oraz zachęcenie ich do czytania. Jest to okazja do rozmów o książkach, podzielenia się wrażeniami z lektury, czy zaznajomienia się z nowościami wydawniczymi.

 

 

 

 

 

Zbieramy Zużyte Baterie

4

 

 

W tym roku szkolnym nasze przedszkole po raz kolejny bierze udział w konkursie ekologicznym pod nazwą  „Zbieramy zużyte baterie” organizowanym pod patronatem Burmistrza Miasta Brzesko.

 

 

 

Copyright © 2013. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.