^Back To Top
  
  
  

Zakończenie roku przedszkolnego 2015/2016

W środę 22.06.2016r.  pożegnaliśmy troje dzieci odchodzących do szkoły oraz dwoje przenoszących się do innych placówek. Obydwie grupy przygotowały piękne pożegnanie. Odchodzącym dzieciom życzymy wszelkich sukcesów i pomyślności w szkole. Zdjęcia z uroczystości można zobaczyć w naszej galerii.

dscn4117dscn4132dscn4139dscn4176dscn4191

Podsumowanie zbiórki zużytych baterii i nakrętek

19.06.2016r. w Urzędzie Miasta w Brzesku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu  „Zbiórka zużytych baterii oraz surowców wtórnych”.

Najlepsi zbieracze odebrali gratulacje , dyplomy i drobne upominki z rąk Pana Burmistrza.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za zaangażowanie.

Zachęcamy do kontynuowania zbiórki baterii i nakrętek na przyszły rok szkolny.

dscn4051dscn4056dscn4063dscn4085

DZIEŃ DZIECKA NA ZAMKU W DĘBNIE

Pierwszego czerwca dzieci uczęszczające do naszego przedszkola obchodziły swoje święto na Zamku w Dębnie. 
Czekało tam wiele atrakcji, które dzieci przyjęły z wielką radością.
  Zwiedzaliśmy piękne komnaty, dworską kuchnię, zbrojownię i inne tajemnicze zakamarki zamku. Uczestniczyliśmy w zawodach rycerskich przygotowanych przez Drużynę Rycerską Jakuba Odrowąża, oglądaliśmy teatrzyk przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Dębnie, uczestniczyliśmy w tworzeniu bajki pt. „Kraina uśmiechu” . Śledziliśmy rytuał pasowania na rycerza  oraz poznaliśmy rycerskie zasady, które w wielu puntach pokryły się z naszymi umowami Kodeksu grupowego.

Spotkaliśmy się również z Białą Damą i wysłuchaliśmy legendy z nią związanej a na zakończenie dzieci brały udział w konkursie plastycznym na temat „Dzień Dziecka na Zamku w Dębnie”, kilkoro dzieci z naszego przedszkola otrzymało wyróżnienia i nagrody za wykonane rysunki.

Dzień Dziecka w zamku w Dębnie to impreza o formule pikniku i walorach edukacyjno – poznawczych. Przedszkolaki obserwowały dawne zabawy dworskie, same także wcielały się w dzieci sprzed wielu lat, nakładając stroje małych dworzan i mieszkańców Zamku.
Zaś po powrocie do przedszkola budowały wspaniałe zamki, a opowieściom o wrażeniach z wycieczki nie było końca.

dscn3341dscn3362dscn3379dscn3452dscn3461dscn3473dscn3506dscn3546dscn3555

„W naszej przedszkolnej rodzinie zawsze jest wesoło”

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki które można było zauważyć podczas Pikniku Rodzinnego, który odbył się w sobotę  11 czerwca br. na terenie ogrodu Publicznego Przedszkola w Porębie Spytkowskiej.  Dzieci wystąpiły z repertuarem artystycznym dla swoich kochanych mam i wspaniałych tatusiów z okazji Dnia Rodziny.

Wielką niespodzianką dla dzieci okazało się przedstawienie „Rzepka” w wykonaniu rodziców z okazji Dnia Dziecka . Zaskoczenie oraz umiejętności aktorskie sprawiły, że nie tylko dzieci ale i dorośli śmiali się do łez.

Przedszkolaki mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez grupę wodzirejów z firmy „Animek” tj.: pokaz baniek mydlanych, balonowe zoo, malowanie twarzy oraz wspaniałe zabawy i konkursy przy muzyce. Do dyspozycji uczestników była bogato zaopatrzona kawiarenka „Pod chmurką” z napojami, kawą, domowymi ciastami, owocami  i pysznymi kiełbaskami z grilla.

Wszystkim Rodzicom, którzy wzięli udział w organizacji Pikniku  Rodzinnego

serdecznie dziękujemy za zaangażowanie oraz pomoc.

Natomiast sponsorom dziękujemy za wsparcie i udaną współpracę. 

dsci0890dsci0897dsci0904dsci0935dsci0956dsci1070dsci1018dsci1100

Ogłoszenie

W dniach od 10.05 do 20.05. 2016 r. w Publicznym Przedszkolu w Porębie Spytkowskiej  prowadzona będzie "Ewaluacja zewnętrzna" przez wizytatorów Kuratorium Oświaty w Krakowie - Delegatura w Tarnowie.

W dniu 11.05.2016 r. o godzinie 15:00 na spotkanie z wizytatorami zapraszamy przedstawicieli rodziców z poszczególnych oddziałów.

W czasie ewaluacji prosimy wszystkich rodziców o wypełnienie ankiety.

Copyright © 2024. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.