Pożegnania nadszedł czas

22.06.2023r. odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie 6-latków. 10 miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli Rodzice i zaproszeni goście tj. Pani Jolanta Ropek dyrektor Publicznej Szkoły w Porębie Spytkowskiej, pani Justyna Kopacz przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły, a także ksiądz katecheta Grzegorz Gil. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne, tak grupa młodsza jak i starsza. Po występach wszystkie 6-latki otrzymały dyplomy i upominki z rąk Pani dyrektor Katarzyny Zaleśnej i wychowawców. Ksiądz katecheta wręczył także dzieciom dyplomy ukończenia religii. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla Rodziców, którzy byli szczególnie zaangażowani w działania przedszkola. Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz wszystkim bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas i o przedszkolu.