^Back To Top
  
  
  

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem - misiem. Następnie wszyscy wraz z wychowawczyniami udali się do Biblioteki. Tam czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Na miejscu pani Bożenka - bibliotekarka, opowiadała ciekawe historie o misiach, o tym skąd się wziął pomysł, aby obchodzić święto misia. Potem dzieci wysłuchały bajki "O Misiu Paddingtonie" - nieco już zapomnianej przez młodych czytelników. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki, wspólnie namalowały na dużym kartonie portret Misia Paddingtona, który został zawieszony na ścianie w Bibliotece. Na zakończenie pani bibliotekarka rozdała naklejki z wizerunkiem misia oraz książki pt.: "Miś zwany Paddington" i "Nowe przygody Paddingtona" - M. Bonda. Z uśmiechniętymi buziami, w miłym nastroju maluchy
oraz starszaki wróciły na zajęcia do swojego przedszkola.

Copyright © 2020. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.