^Back To Top
Get Adobe Flash player

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Licznik odwiedzin

538160
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Łącznie
280
563
1322
3586
10896
12761
538160

Prognoza na dziś
504


Twój IP:3.214.224.224

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem - misiem. Następnie wszyscy wraz z wychowawczyniami udali się do Biblioteki. Tam czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Na miejscu pani Bożenka - bibliotekarka, opowiadała ciekawe historie o misiach, o tym skąd się wziął pomysł, aby obchodzić święto misia. Potem dzieci wysłuchały bajki "O Misiu Paddingtonie" - nieco już zapomnianej przez młodych czytelników. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki, wspólnie namalowały na dużym kartonie portret Misia Paddingtona, który został zawieszony na ścianie w Bibliotece. Na zakończenie pani bibliotekarka rozdała naklejki z wizerunkiem misia oraz książki pt.: "Miś zwany Paddington" i "Nowe przygody Paddingtona" - M. Bonda. Z uśmiechniętymi buziami, w miłym nastroju maluchy
oraz starszaki wróciły na zajęcia do swojego przedszkola.

Copyright © 2013. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.