Wigilia

Dzień Wigilii w naszym przedszkolu ma niecodzienną oprawę. Jest to dzień wyjątkowy, na który czekamy z niecierpliwością. Mimo, że wcześniej mamy bardzo dużo pracy, to dla tego jednego, wyjątkowego dnia warto włożyć tak wiele wysiłku. Zgodnie z tradycją świąt Bożego Narodzenia zasiadamy z rodziną do Wigilii. Przedszkole to również jedna, wielka rodzina. Dlatego 21 grudnia zorganizowaliśmy Wigilię dla dzieci oraz pracowników przedszkola. Wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Potem nastąpiło wspólne kolędowanie i czas na wigilijny posiłek przygotowany przez panią Bogusię - kucharkę, zgodnie ze staropolską tradycją. Na stole nie zabrakło: barszczu z uszkami, rybki i kompotu z suszu.