^Back To Top
  
  
  

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

Zwiedzamy Regionalne Centrum Kulturalno Biblioteczne

10 maja 2013r. przedszkolaki wraz z wychowawczyniami odwiedziły Centrum Kulturalno Biblioteczne w Brzesku. Na początku dzieci wysłuchały koncertu zorganizowanego przez uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej w Brzesku. W trakcie koncertu nie tylko można było podziwiać piękną grę młodych wirtuozów, ale też zapoznać się z wyglądem i budową różnych instrumentów. Następnie dzieci odwiedziły bibliotekę, gdzie jedna z pań bibliotekarek zorganizowała spotkanie
w Komnacie Bajek. Przedszkolaki były zachwycone. Dowiedziały się co trzeba zrobić, aby wypożyczyć książkę i wysłuchały bajki o "Zebrze Tolce". Był to dzień pełen nowych wrażeń.

Copyright © 2021. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.