^Back To Top
Get Adobe Flash player

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Licznik odwiedzin

538187
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Łącznie
307
563
1349
3586
10923
12761
538187

Prognoza na dziś
480


Twój IP:3.214.224.224

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

Dzień Rodziny

„Dzień Mamy i Taty” jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. Przedszkolaki
z Publicznego Przedszkola w Porębie Spytkowskiej w szczególny sposób chciały uczcić to święto, dlatego też 23 maja 2013 r. w Domu Ludowym odbyło się uroczyste przedstawienie z okazji Dnia Rodziny. Nasze przedszkolaki z niecierpliwością i wielkim przejęciem czekały na swoich gości, dały znakomity popis swoich recytatorsko-wokalnych zdolności i , śpiewając piękne piosenki i deklamując wierszyki dla mamy
i taty. W drugiej części występu dzieci z grupy starszej wystawiły bajkę pt: „W krainie bajek” oraz zatańczyły tańce przygotowane przez rytmika pana Krzysztofa Przepiórkę. Na twarzach rodziców widać było radość i ogromne wzruszenie, a swoje pociechy nagrodzili gromkimi brawami. Dzieci złożyły rodzicom serdeczne życzenia oraz wręczyły upominki, wykonane wspólnie z nauczycielkami. Na zakończenie pani dyrektor Katarzyna Zaleśna zaprosiła wszystkich gości na wspólny, słodki poczęstunek. Był to bardzo udany, miły i wesoły dzień.  

Copyright © 2013. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.