^Back To Top
  
  
  

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

Dzień Rodziny

„Dzień Mamy i Taty” jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. Przedszkolaki
z Publicznego Przedszkola w Porębie Spytkowskiej w szczególny sposób chciały uczcić to święto, dlatego też 23 maja 2013 r. w Domu Ludowym odbyło się uroczyste przedstawienie z okazji Dnia Rodziny. Nasze przedszkolaki z niecierpliwością i wielkim przejęciem czekały na swoich gości, dały znakomity popis swoich recytatorsko-wokalnych zdolności i , śpiewając piękne piosenki i deklamując wierszyki dla mamy
i taty. W drugiej części występu dzieci z grupy starszej wystawiły bajkę pt: „W krainie bajek” oraz zatańczyły tańce przygotowane przez rytmika pana Krzysztofa Przepiórkę. Na twarzach rodziców widać było radość i ogromne wzruszenie, a swoje pociechy nagrodzili gromkimi brawami. Dzieci złożyły rodzicom serdeczne życzenia oraz wręczyły upominki, wykonane wspólnie z nauczycielkami. Na zakończenie pani dyrektor Katarzyna Zaleśna zaprosiła wszystkich gości na wspólny, słodki poczęstunek. Był to bardzo udany, miły i wesoły dzień.  

Copyright © 2020. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.