^Back To Top
  
  
  

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

Promienny Zamek

18 czerwca 2013r. przedszkolaki udały się na wycieczkę do Promiennego Zamku
w Tarnowie. Do godz. 7.30 dzieci zebrały się w przdszkolu gotowe do drogi.
Po śniadaniu wszyscy wsiedli do do autobusu, który zawiózł nas do Tarnowa.
Na miejscu, po zapoznaniu się z zasadami dotyczącymi pobytu w zamku , dzieci rozpoczęły "szaloną" zabawę pod okiem wychowawczyń. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji. Można było zjeżdżać na czterech zjeżdżalniach prowadzących do suchych basenów, pokonywać trzypoziomowy tor przeszkód
z licznymi schodkami i ślepymi przejściami. Po upływie godziny nastąpiła chwila odpoczynku. Przedszkolaki mogły zjeść drugie śniadanie i pozostałe smakołyki, które mamy spakowały do plecaków. Kiedy druga godzina zabawy dobiegła końca , dzieci zmęczone, ale bardzo zadowolone, wróciły do przedszkola.

Copyright © 2020. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.