^Back To Top
  
  
  

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

Wielkanocne śniadnanie w Przedszkolu

I w przedszkolu rodzinnie spędzamy święta…

Panie kucharki przygotowały tradycyjne śniadanie wielkanocne z żurkiem, jajkiem, chrzanem oraz świątecznymi wypiekami.

O znaczeniu tych pokarmów, jako symbolach świątecznych dzieci dowiedziały się wcześniej na zajęciach od swoich nauczycielek.

Przed rozpoczęciem posiłku pani dyrektor złożyła  wszystkim ciepłe życzenia. Po uroczystym śniadaniu każda z grup przedstawiła krótki montaż słowno- muzyczny o tematyce Wielkanocnei i wiosennej. Dzieci śpiewały piosenki świąteczne i bawiły się w zabawy związane z tradycjami wielkanocnymi. Nastąpiło też ogłoszenie wyników konkursu świątecznego „Ozdoba Wielkanocna”. Wszystkie przedszkolaki, które wzięły udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody. Takie radosne przeżycia na długo pozostają w pamięci…

dsci0442dsci0444dsci0446dsci0466dsci0477dsci0502

Copyright © 2020. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.