^Back To Top
  
  
  

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

„W naszej przedszkolnej rodzinie zawsze jest wesoło”

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki które można było zauważyć podczas Pikniku Rodzinnego, który odbył się w sobotę  11 czerwca br. na terenie ogrodu Publicznego Przedszkola w Porębie Spytkowskiej.  Dzieci wystąpiły z repertuarem artystycznym dla swoich kochanych mam i wspaniałych tatusiów z okazji Dnia Rodziny.

Wielką niespodzianką dla dzieci okazało się przedstawienie „Rzepka” w wykonaniu rodziców z okazji Dnia Dziecka . Zaskoczenie oraz umiejętności aktorskie sprawiły, że nie tylko dzieci ale i dorośli śmiali się do łez.

Przedszkolaki mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez grupę wodzirejów z firmy „Animek” tj.: pokaz baniek mydlanych, balonowe zoo, malowanie twarzy oraz wspaniałe zabawy i konkursy przy muzyce. Do dyspozycji uczestników była bogato zaopatrzona kawiarenka „Pod chmurką” z napojami, kawą, domowymi ciastami, owocami  i pysznymi kiełbaskami z grilla.

Wszystkim Rodzicom, którzy wzięli udział w organizacji Pikniku  Rodzinnego

serdecznie dziękujemy za zaangażowanie oraz pomoc.

Natomiast sponsorom dziękujemy za wsparcie i udaną współpracę. 

dsci0890dsci0897dsci0904dsci0935dsci0956dsci1070dsci1018dsci1100

Copyright © 2020. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.